REKLAMA
REKLAMA

Agnelli przeciwnikiem przyznania scudetto po niepełnym sezonie?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  28.03.2020 21:26
Agnelli przeciwnikiem przyznania scudetto po niepełnym sezonie?

Andrea Agnelli  |  fot. Grzegorz Wajda

Piłkarze wracają na boiska!
Ostatnie działanie sternika Juventusu FC Andrei Agnelliego na łamach jednego z portali społecznościowych pozwala przypuszczać, że nie jest on zwolennikiem przyznania scudetto po rozegraniu pewnej części sezonu. Przypomnijmy, że Stara Dama jest aktualnie liderem włoskiej ekstraklasy, mając "oczko" przewagi nad drugim SS Lazio.

Juve po rozegraniu 26 spotkań w Serie A legitymuje się bilansem 63 punktów na koncie. Tym samym przed rozpoczęciem się pandemii koronawirusa, która sparaliżowała życie sportowe na całym świecie, ekipa ze stolicy Piemontu objęła przodownictwo w ligowej klasyfikacji.

Gabriele Gravina, szef Włoskiej Federacji Piłkarskiej, kilkakrotnie oświadczał, że ​​zrobi wszystko, co w jego mocy, aby kampania została zakończona, zapowiadając też przyznanie mistrzowskiego tytułu w Italii za sezon 2019/2020.

Tymczasem Agnelli "polubił" jeden z postów na łamach Twittera z 26 marca, który brzmiał: "Byłoby cudownie wygrać mistrzostwo, ale jeszcze lepsze byłoby odpowiedzenie, nie dziękuję w takich okolicznościach", co miało się odnieść do sytuacji z ewentualnym przyznaniem mistrzostwa Włoch po rozegraniu niepełnej kampanii.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

MikeMike | 29.03.2020 08:14

Nienawiść do spamerów tak zostałem wychowany! bany, bany, banyprimeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
29.05 18:33