REKLAMA
REKLAMA

Messi: Jesteśmy zaskoczeni naciskami na nas

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  30.03.2020 14:37
Messi: Jesteśmy zaskoczeni naciskami na nas

Leo Messi  |  fot. Paul Ursachi / Sport Pictures

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Kapitan Barcelony Lionel Messi wystosował oficjalne oświadczenie w imieniu drużyny, w którym potwierdza, że zespół zgodził się na obniżkę wynagrodzeń w związku ze aktualną sytuacją spowodowaną pandemią koronawirusa.

W oświadczeniu czytamy między innymi, że zawodnicy Barcelony byli zaskoczeni naciskami na nich ze strony niektórych osób związanych z klubem, aby zgodzili się na obniżkę wynagrodzeń.

Jednocześnie informację o uzyskaniu porozumienia z zespołem w oficjalnym komunikacie potwierdził sam klub.

"Chcemy wyjaśnić, że naszym zamiarem zawsze była redukcja zarobków, ponieważ rozumiemy, że jest to wyjątkowa sytuacja i jesteśmy pierwszymi, którzy ZAWSZE pomagali klubowi w tym, o co nas proszono" - czytamy w oświadczeniu.

"Wiele razy robiliśmy różne rzeczy z własnej woli, w momentach, w których uważaliśmy, że jest to konieczne lub ważne. Z tego powodu dziwi nas, że wewnątrz klubu znaleźli się ludzie, którzy chcieli umieścić nas pod lupą lub próbować naciskać na nas do zrobienia czegoś, co zawsze było jasne, że chcemy zrobić. W rzeczywistości, jeżeli osiągnięcie porozumienia się przeciągało, to dlatego, że szukaliśmy formuły, która pomoże klubowi i jego pracownikom w tych trudnych czasach" - czytamy dalej.

"Z naszej strony nadszedł moment, aby ogłosić, że poza 70% obniżą płac w czasie stanu wyjątkowego, będziemy również przekazywać środki, aby wszyscy pracownicy klubu mogli otrzymywać 100% swoich wynagrodzeń tak długo, ja ta sytuacja będzie trwała" - dodał Messi w oświadczeniu.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Juninho | 31.03.2020 15:19

Messi z kolegami PR-owo miażdży i masakruje tych bufonów z zarządu Barcy, mam nadzieję, że porozumienie o tym, że piłkarze zrzekają się 70% pensji dotyczy również stanowisk kierowniczych klubu, a 100% zachowują szeregowi pracownicy jak np. greenkeeperzy, obsługa techniczna, pracownicy muzeum itd.

propu31 | 30.03.2020 21:40

Joker, niestety nie momentami, aoe czeato

Joker | 30.03.2020 14:43

No i piłkarze znowu pokazali jakimi wałami są osoby zarządzające w tym klubie, i kto jest de facto oczywistym problemem FCB... Z kimś kompetentnym u steru Barca z obecnym potencjałem i zapleczem finansowym byłaby hegemonem w Europie, a momentami jest pośmiewiskiem...primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy