REKLAMA
REKLAMA

Barca pogodzi się ze stratą finansową dotyczącą Coutinho?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Evening Standard  |  04.04.2020 11:09
Barca pogodzi się ze stratą finansową dotyczącą Coutinho?

Philippe Coutinho  |  fot. Grzegorz Wajda

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Evening Standard podaje na swoich łamach, że FC Barcelona ustaliła cenę wywoławczą za Philippe Coutinho. Brazylijczyk został wypożyczony przez hiszpański klub do Bayernu Monachium.. Mistrzowie Niemiec mają możliwość wykupienia zawodnika na stałe, mając jednak na uwadze ostatnie okoliczności, jest to mało prawdopodobne.

Bayern w umowie z przedstawicielami La Liga ustalił, że jeśli zdecyduje się na transfer Coutinho, to zapłaci 120 milionów euro. Dzisiaj ten wariant nie ma szans na realizację, co sugerują media w Niemczech.

W związku z powyższym władze Dumy Katalonii miały dojść do wniosku, że są gotowe sprzedać reprezentanta Brazylii za kwotę mniejszą, która miałaby oscylować w granicach mniej więcej 80 milionów euro (70 milionów funtów). Pieniądze ze sprzedaży Coutinho miałyby pomóc Barcelonie w zrealizowaniu letnich celów transferowych.

Dodajmy, że brazylijski piłkarz w tej kampanii wystąpił łącznie w 32 meczach, w których strzelił dziewięć goli, notując też osiem asyst. Przypomnijmy, że Coutinho dołączył do Barcy w styczniu 2018 roku, kosztując wówczas 145 milionów euro.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Rob66 | 04.04.2020 16:53

Bez obrazy i spiny.Ale to było pewne już co najmniej w lutym.
Zresztą po tej pandemii wszystko się przewartościowuje.
Nie mówiąc już o cenach za futbolistów.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy