REKLAMA
REKLAMA

Diego Carlos: Odejdę tylko do wielkiego klubu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Mundo Deportivo  |  05.04.2020 19:27
Diego Carlos: Odejdę tylko do wielkiego klubu

La Liga

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Środkowy obrońca Sevilli Diego Carlos przyznaje, że jeżeli zdecyduje się na odejście z klubu, to tylko do o wiele większego klubu.

Brazylijczyk jest jedną z rewelacji obecnego sezonu. Jego bardzo dobre występy w hiszpańskim zespole nie pozostały niezauważone przez przedstawicieli klubów. Jak informuje Mundo Deportivo, wśród klubów obserwujących Diego Carlosa znajdują się Atletico Madryt, Liverpool czy Real Madryt.

- Jestem pewien, że przyjazd do Sewilli to duży krok. Jeśli pewnego dnia opuszczę Sevillę, to przeniosę się do o wiele większego klubu, bo Sevilla jest już dużym klubem - powiedział 27-letni Brazylijczyk.

Diego Carlos przyznał również, że na razie nie ma konkretnych informacji z innych klubów. - Do tej pory mój agent nie mówi mi o takich sytuacjach. Nie interesuje mnie wiedza o innych zespołach. Zawsze powtarzam mu, że jeśli ma zamiar mi coś powiedzieć, to niech to będzie coś konkretnego. Nie chcę, aby przychodził do mnie z plotkami, bo muszę być skupiony na Sevilli. Nie chcę, aby te rzeczy mnie rozpraszały - dodał Diego Carlos.

Brazylijczyk jest związany z Sevillą umową do czerwca 2024 roku i znajduje się w niej klauzula z kwotą 75 milionów euro odstępnego.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
10.08 17:16