REKLAMA
REKLAMA

Barcelona sięgnie po obrońców Sevilli za Rakiticia?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sport.es  |  07.04.2020 19:07
Barcelona sięgnie po obrońców Sevilli za Rakiticia?

Ivan Rakitić  |  fot. Anadolu Agency / Hepta / Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Sevilla jest zainteresowana pozyskaniem pomocnika Barcelony Ivana Rakitica - informuje dziennik Sport. Kataloński klub obawia się jednak, że Sevilla nie będzie w stanie sprostać ich oczekiwaniom finansowym. W grę może jednak wchodzić inne rozwiązanie.

Sevilla chętnie sięgnęłaby po reprezentanta Chorwacji, ale pod warunkiem, że ten znacząco obniży swoje oczekiwania co do indywidualnego kontraktu. Z kolei Barcelona chciałaby otrzymać za swojego piłkarza 20 milionów euro. Władze Sevilli prawdopodobnie nie będą mogli sobie pozwolić na wyłożenie takiej kwoty, ale niewykluczone, że zostanie ona obniżona w wyniku możliwej wymiany zawodników. Jak informuje Sport, między przedstawicielami obu klubów doszło już do wstępnego kontaktu.

W kręgu zainteresowań Barcelony znajdują się dwaj obrońcy. Jednym z nich jest Jules Kounde, którym kataloński klub interesował się jeszcze przed jego przejściem do Sevilli, natomiast drugim Diego Carlos. Władze obu klubów z pewnością będą w najbliższym czasie prowadzić rozmowy mające na celu znalezienie satysfakcjonującego ich rozwiązania.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy