REKLAMA
REKLAMA

Moratti: Inter na pewno myślał o transferze Messiego

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  08.04.2020 08:22
Moratti: Inter na pewno myślał o transferze Messiego

Lionel Messi  |  fot. ASInfo

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Były prezydent Interu Mediolan w osobie Massimo Morattiego przekonywał ostatnio, że Leo Messi może dołączyć do ekipy z miasta mody. - Znając odwagę Stevena Zhanga, z pewnością o tym pomyślał - rzekł 74-latek.

Moratti nigdy nie stracił nadziei, że pewnego dnia spełni się jego marzenie związane z tym, aby Argentyńczyk zasilił szeregi Nerazzurrich.

- Znając odwagę Stevena Zhanga, z pewnością o tym pomyślał - uśmiechnął się Moratti, zapytany o ewentualną przeprowadzkę Messiego do Interu.

- W końcu kontrakt Messiego wygasa w 2021 roku. Byłoby cudownie, przywracając trochę żywotności Serie A jako całości i więcej nadziei dla Interu - dodał Włoch.

Gdyby reprezentanta Argentyny trafił do Serie A pozwoliłoby kibicom z całego świata znów śledzić pojedynki Messiego z Cristiano Ronaldo, który przez lata decydowali o obliczu La Liga, do momentu, gdy Portugalczyk zdecydował się na transfer do Juventusu FC.

- Oczywiście, moje słowa na ten temat dotyczą wyłącznie osób spoza klubu, więc nie jest to dużo warte - zakomunikował Moratti.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
21.09 16:33