REKLAMA
REKLAMA

Rakitić: To ja podejmę decyzję ws. przyszłości

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Mundo Deportivo  |  13.04.2020 18:41
Rakitić: To ja podejmę decyzję ws. przyszłości

Ivan Rakitić  |  fot. Anadolu Agency / Hepta / Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Pomocnik Barcelony Ivan Rakitić stwierdził, że to on podejmie decyzję w sprawie swojej przyszłości. Reprezentant Chorwacji, który w ostatnim czasie nie może liczyć na regularne występy, jest nieustannie łączony z opuszczeniem katalońskiego klubu.

- To ja będę tym, który podejmie decyzję. Nie jestem workiem ziemniaków - powiedział Rakitić w rozmowie z Mundo Deportivo.

- Chcę grać w klubie, gdzie jestem kochany i szanowany, gdzie moja rodzina może być szczęśliwa. Jak zawsze mówiłem, Barca jest dla mnie idealnym miejscem. Chcę dobrze się bawić i pomóc mojej drużynie - kontynuował.

- Miałem bardzo dziwną pierwszą część sezonu, która była dla mnie zaskakująco negatywne, ale muszę się z niej nauczyć kilku rzeczy i je poprawić. Czasami zdarzają się rzeczy, których nie rozumiesz, ale nie musisz ich rozumieć. Musisz je zaakceptować - mówił chorwacki pomocnik.

- Mam nadzieję wypełnić mój kontrakt. Jeśli, to usiądziemy do rozmów, ale na razie najważniejsze jest to, aby pozostać w szczytowej formie i zakończyć sezon w najlepszy możliwy sposób. Wszystko zostanie przeanalizowane, ale moim zamiarem jest wypełnienie kontraktu - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy