REKLAMA
REKLAMA

Ramos wciąż bez oferty nowej umowy od Realu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: As.com  |  15.04.2020 10:56
Ramos wciąż bez oferty nowej umowy od Realu

Sergio Ramos  |  fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/Hepta/Sport Picture

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Wraz z końcem czerwca przyszłego roku wygasa umowa Sergio Ramosa z Realem Madryt. Tymczasem najnowsze doniesienia hiszpańskiej prasy sugerują, że zawodnik wciąż nie otrzymał propozycji nowego kontraktu.

Rozmowy władz Realu z kapitanem Królewskich zostały zawieszone. Przed pandemią koronawirusa przedstawiciele władz madryckiej ekipy nie postrzegali tego jako kłopot. Dzisiaj sytuacja wygląda nieco inaczej.

Według medialnych doniesień Real jest gotowy zaoferować zawodnikowi umowę do końca czerwca 2022 roku. Tymczasem hiszpański defensor oczekuje kontraktu przynajmniej o dwa lata dłuższego.

34-latek w tym sezonie wystąpi łącznie w 34 spotkaniach, notując w nich siedem trafień.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

RaulMadrid | 15.04.2020 22:46

Legenda legendą, ale wyjątków Perez w klubie nie robi i piłkarz w tym wieku dwuletniego kontraktu nie otrzyma, zwłaszcza że to najlepiej opłacany piłkarz w klubie, a ma już 34 lata... W tym wieku to Casillasa czy Raula w klubie już nie było, tak więc dla mnie Ramos może odejść w 2021 roku gdy mu kontrakt wygaśnie bo przedłużenie kontraktu w tym wypadku to kosztowna sprawa, a młodzieży na rynku nie brakuje.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy