REKLAMA
REKLAMA

Real Sociedad znalazł następcę Odegaarda?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: El Desmarque  |  26.04.2020 20:12
Real Sociedad znalazł następcę Odegaarda?

La Liga

Piłkarze wracają na boiska!
Przedstawiciele Realu Sociedad rozglądają się już za zawodnikiem, który mógłby zastąpić w zespole Martina Odegaarda. Mają już kandydata - informuje El Desmarque.

Odegaard w baskijskim zespole występuje na zasadzie dwuletniego wypożyczenia z Realu Madryt. Umowa zakłada pozostanie Duńczyka w Realu Sociedad do końca sezonu 2020/21, ale w Madrycie rozważają podobno wcześniejsze ściągnięcie utalentowanego pomocnika na Santiago Bernabeu.

Władze Realu Sociedad chcą być na taki wypadek przygotowane. Na ich celowniku znalazł się Oscar Rodriguez, który w tym i poprzednim sezonie występuje w Leganes, do którego wypożyczony jest z Realu Madryt. 21-letni pomocnik w obecnym sezonie rozegrał 26 spotkań na boiskach La Liga, zdobywając siedem bramek.

Jak informuje El Desmarque, Real Sociedad kontaktował się już w tej sprawie z reprezentantami samego zawodnika. Gazeta informuje także, że na takie rozwiązanie pozytywnie zapatrują się przedstawiciele Realu Madryt.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Roni007o | 27.04.2020 08:35

Martin Odegaard to Norweg

MikeJ | 28.04.2020 12:34

Dla Realu ideana opcja. Martin wraca walczyć o podstawową 11 a Oskar spróbuje swoich sił w mocniejszych szeregach. Jak sie spisze to podąży drogą Norwega.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy