REKLAMA
REKLAMA

Spadafora: Wznowienie Serie A coraz mniej prawdopodobne

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  29.04.2020 10:47
Spadafora: Wznowienie Serie A coraz mniej prawdopodobne

Piłkarze Interu Mediolan  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Włoski minister sportu Vincenzo Spadafora po raz kolejny powtórzył, że wznowienie sezonu Serie A nie jest pewne. - Wznowienie Serie A jest coraz mniej prawdopodobne - stwierdził w wywiadzie udzielonym telewizji La7, cytowany przez Football Italia.

- Trwają negocjacje pomiędzy komitetem naukowym a Włoską Federacją Piłkarską, która przedstawiła protokół medyczny, który nie został uznany za wystarczający - powiedział Spadafora.

- Jednakże, zawsze mówiłem, że wznowienie treningów nie musi oznaczać wznowienia sezonu. Wznowienie Serie A widzę jako coraz mniej prawdopodobną możliwość. Zawodnicy chcą wznowić treningi, całkiem słusznie, ale gdybym był prezesem klubu, pomyślałbym bardziej o tym, jak bezpiecznie rozpocząć kolejny sezon - kontynuował minister sportu.

- Francja nie będzie ostatnią ligą, która zdecyduje się na zatrzymanie w tym miejscu, a to może skłonić Włoch do przyjęcia takiego samego podejścia - dodał.

- Protokół przedstawiony przez piłkarski świat nie był wystarczający. Zaczynam odczuwać, że w ciągu najbliższych kilku dni pojawi się niespodzianka, a mianowicie, że prezydent mogą wkrótce poprosić mnie o zamknięcie tutaj sezonu, aby mogli przygotować się do następnego - dodał Spadafora.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Mk2992 | 29.04.2020 14:20

Koronawirus ma mniejszą śmiertelność niż grypa sezonowa : D a ludzkie bydło ma problem sprawdzić sobie statystyki i łyka wszystko co rząd i tv powie...

Posesivo | 29.04.2020 16:27

Lubię czytać opinie internetowych fachowców. Nie ważne ,że większość krajów panikuje i swoimi działaniami strzela w stopę gosodarceprimeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
06.07 18:12