REKLAMA
REKLAMA

Immobile: Chcę wykonywać swój zawód

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  29.04.2020 15:33
Immobile: Chcę wykonywać swój zawód

Ciro Immobile  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Sporo kontrowersji wywołała ostatnia decyzja premiera Włocha na Półwyspie Apenińskim związana z tym, że drużyny piłkarskie mogą wrócić do treningów w ośrodkach trenigowych od 18 maja. Głos w tej sprawie pozwolił sobie zabrać napastników SS Lazio w osobie Ciro Immobile.

Rząd w poniedziałek opublikował swój plan drugiej fazy zmniejszenia obostrzeń w związku z pandemią koronawirusa. Wielu piłkarzy występujących w Serie A nie potrafi się pogodzić z tego typu restrykcjami.

- Nie chcę wracać na boisko, bo Lazio zajmuje drugie miejsce w tabeli, ale dlatego, że tęsknię za robieniem tego, co kocham, chcąc wykonać swój zawód - powiedział napastnik Orłów w rozmowie z Lazio Style Radio.

- Nie próbuję wywoływać kłopotów. Po prostu proszę o odrobinę jasności jako obywatel Włoch. Jestem w pewnym zawodzie i czekam na wieści, kiedy będę mógł wrócić do pracy. Chcemy tylko wrócić do wykonywania naszych zadań - przekonywał Immobile.

- Jesteśmy gotowi do gry w upalne lato, ponieważ możemy odwracać uwagę tych ludzi, którzy nawet nie będą mieli okazji wyjechać na wakacje - zaznaczył reprezentant Włoch.

- Wszyscy inni piłkarze z różnych klubów, z którymi rozmawiam, czują to samo i chcemy wszyscy chcemy wrócić do gry. Jak to możliwe, że mogę biegać w rzymskich parkach, ale nie w ośrodku treningowym w Formello, gdzie mogę mogę mieć zapewnione bezpieczeństwo w dystansie społecznym? - pytał retorycznie Immobile.

Przypomnijmy, że w sezonie 2019/2020 urodzony w Torre Annunziata zawodnik wystąpił łącznie w 33 spotkaniach, notując w nich 30 trafień.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

dreamer1897 | 29.04.2020 18:47

Nie przyznanie mistrzostwa to również nie przyznanie tytułu króla strzelców tak?

klanies | 30.04.2020 10:02

dreamer jestes głupi czy udajesz?

dreamer1897 | 30.04.2020 18:26

trollom nie powinienem odpisywać, bo w zasadzie IQ trolla jest ogólnie znane i wynosi okrągłe zero...
W 2005 nie przyznano mistrzostwa a królem strzelców był Lucarelli.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy