REKLAMA
REKLAMA

Barca i Juve rozważają kilka wymian piłkarzy?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Marca  |  01.05.2020 10:31
Barca i Juve rozważają kilka wymian piłkarzy?

Ivan Rakitić  |  fot. Anadolu Agency / Hepta / Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Hiszpańska Marca sugeruje na swoich łamach, że latem między FC Barceloną i Juventusem FC może dojść do kilku ciekawych wymian piłkarzy. Jeden ze scenariuszów zakłada, że Arthur trafi do ekipy z Piemontu w zamian za Federico Bernardeschiego. Inna opcja jest taka, że w miejsce Ivana Rakiticia do teamu z Katalonii może dołączyć Miralem Pjanic.

Od kilku dni we włoskich i hiszpańskich mediach może przeczytać doniesienia związane z wymianą piłkarzy między aktualnymi mistrzami La Liga, a obrońcami tytułu mistrzów Serie A.

Warto pamiętać, że już w styczniu bliski przeprowadzki do Juve był Chorwat Rakitić. Ostatecznie zawodnik zrezygnował z przeprowadzki do teamu z Piemontu, ale temat może wrócić latem.

Z kolei najnowsze wiadomości środków masowego przekazu wskazują, że na radarze Juve są również Arthur i Nelson Semedo. Jeden z wymienionych mógłby trafić do ekipy z Półwyspu Apenińskie w zamian za Bośniaka Pjanicia.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

wojojuve | 01.05.2020 16:13

Rakitic jest na końcu swojej kariery, więc oby do nas nie przyszedł, ale Arthur i Semedo to już ciekawe opcje.

12pp12 | 02.05.2020 11:51

Tak, i jeszcze Dybala za Messiego. Albo zamiana herbów.

DelPtasior | 02.05.2020 16:06

Pjanica chętnie pożegnam bo niestety nie zapewnia już jakości, a do tego spowalnia grę. Jednak nie za Rakitica chyba, że ze sporą dopłatą. Przecież on już jest na końcówce kariery.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy