REKLAMA
REKLAMA

Ronaldo i Szczęsny już w Turynie, teraz czeka ich kwarantanna

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  05.05.2020 22:41
Ronaldo i Szczęsny już w Turynie, teraz czeka ich kwarantanna

Wojciech Szczęsny  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Wojciech Szczęsny oraz Cristoiano Ronaldo wrócili już do Włoch, gdzioee będą musieli przejść teraz 14-dniową kwarantannę. Tymczasem w środę spodziewani w Turynie są Danilo oraz Douglas Costa, czytamy na łamach Football Italia.

Ośrodek treningowy w Continassa był dzisiaj otwarty dla zawodników Juventusu FC, którzy przechodzili w nim indywidualne treningi. Zawodnicy, którzy przeszli badania na COVID-19 mogą zacząć już biegać na boiskach treningowych. Bardziej skomplikowana sytuacja dotyczy piłkarzy, którzy w ostatnim czasie przebywali poza granicami Italii.

Pora na 14-dniową izolację


Przypomnijmy, że każdy kto przyjeżdża do Włoch z innego kraju musi udać się na 14-dniową kwarantannę, zanim przejdzie kolejne testy i badania. Portugalczyk Ronaldo wrócił do Turynu w poniedziałek, z kolei dzisiaj z Polski wrócił do stolicy Piemontu Wojciech Szczęsny.

Jutro spodziewani w Turynu są Brazylijczycy Danilo i Douglas Costa, co oznacza, że 20 maja wymienieni piłkarze nie będą mogli trenować na boisku w ośrodku treningowym Juve, mogąc trenować indywidualnie w domu.

Dodajmy, że Gonzalo Higuain wciąż jest w Argentynie. Z kolei wciąż niejasna jest diagnoza w sprawie stanu zdrowia Paulo Dybali, który był jednym z trzech piłkarzy, którzy zachorowali na koronawirusa. Daniele Rugani i Blaise Matuidi już wyzdrowieli, co oznacza, że mogą wrócić do treningów.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco