REKLAMA
REKLAMA

Tebas: Cieszymy się, że Bundesliga otrzymała zielone światło

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: CalcioNews24  |  06.05.2020 22:29
Tebas: Cieszymy się, że Bundesliga otrzymała zielone światło

La Liga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Prezydent La Liga w osobie Javiera Tebasa z zadowoleniem przyjmuje powrót Bundesligi do gry. Jego zdaniem to dobry prognostyk na ewentualny powrót do sportowej  rywalizacji piłkarzy w Hiszpanii.

- Powrót Bundesligi to doskonała wiadomość dla branży piłkarskiej i wyznacza drogę do stopniowego powrotu piłki nożnej, który nie zostanie ukończony, dopóki kibice również nie wrócą na stadion - mówił prezes zarządu ligowego cytowany przez ANSA.

- Cieszymy się, że Bundesliga otrzymała zielone światło, podobnie jak rozgrywki ligowe w Polsce, Danii, Portugalii i Izraelu. Pracujemy nad tym, aby La Liga także wkrótce mogła wrócić do gry - kontynuował Tebas.

- Wczoraj i dzisiaj zaczęliśmy przeprowadzać testy medyczne. To dobra wiadomość dla europejskiego futbolu i powrotu do nowej normalności po tym kryzysie - skwitował 57-latek.

W ostatnim czasie najczęściej w mediach słychać głosy, że hiszpańska ekstraklasa może zostać wznowiona 5 czerwca.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Kastro | 07.05.2020 00:51

Zaczynamy od połowy czerwca i wyłaniamy mistrza na murawie :)
Jak najbardziej sprawiedliwie. Szkoda dwóch karnych w pierwszym Klasyku, które na ten czas odebrały prawdopodobnie Realowi lidera.
W przyznanie Barcelonie mistrza nie wierze, bo LL i LL2 to nie to samo co cała reszta rozgrywek w Hiszpanii (futsal, niższe ligi, juniorzy, kobiety)primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy