REKLAMA
REKLAMA

Bernardeschi do Romy, Zaniolo do Juve?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Tuttosport  |  07.05.2020 09:27
Bernardeschi do Romy, Zaniolo do Juve?

Federico Bernardeschi  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Tuttosport podaje na swoich łamach, że Juventus FC planuje przeprowadzić z AS Romą wymianę piłkarzy. Do ekipy z Wiecznego Miasta miałby udać się Federico Bernardeschi, a szeregi Starej Damy miałby zasilić Nicolo Zaniolo.

W ostatnich miesiącach między oboma klubami dochodziło do kilku transakcji. Między innymi z udziałem Leonardo Spinazzoli i Luki Pellegriniego.

Popularny turyński dziennik sportowy twierdzi, że szefowie Bianconerich chcą w związku z niepewnym finansowo czasem zaproponować Włochowi Bernardeschiemu przeprowadzkę do teamu ze stolicy Włoch. Zawodnik w tej kampanii zaliczył tylko dziewięć meczów w Serie A w wyjściowym składzie.

Tymczasem do Juve dołączyć miałby były piłkarz Interu Mediolan w osobie Zaniolo, który aktualnie dochodzi do pełni zdrowia po kontuzji kolana.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

Kamilek1936 | 07.05.2020 09:52

Ten chłop skończył się zakładając koszulkę juve. Wydaje mi się że to za duży garnitur dla niego. A zaniolo wraca po kontuzji więc to trochę kupowanie kota w worku.  Oczywiście jak będzie grać tak jak przed kontuzja to transfer na tak..dla juve

dostojnyfarmata | 07.05.2020 10:04

Kto wie czy Berna nie odżyje w nieco mniejszym klubie.
Może być sytuacja podobna do tej z Immobile czy Giovinco. Czegoś brakuje by pokazać pełnię możliwości ale w spokojniejszym otoczeniu, gdzie mogli być gwiazdami robili (robią) świetną robotę.

voltti | 07.05.2020 10:58

Berna w Romie na wielkie tak ale nie za Zaniolo

BOYSSAN | 07.05.2020 11:07

Juventus zawsze przychodził do Romy jak po swoje. Taka wymiana mnie osobiście nie zdziwiłaby w ogóle.

DelPtasior | 07.05.2020 13:47

@Kamilek - w podstawówce nie uczyli, że nazwy własne (do takich zaliczają się nazwy klubów) piszemy wielką literą czy może jeszcze nie miałeś tej lekcji?

Co do samej zamiany nie ukrywam, że była by na korzyść Juve. Berna niestety nie spełnił oczekiwań tak wielkiego klubu jak Juve. Do Romy czyli bardzo silnego zespołu pasowałby idealnie. Tam jest wielu bardzo solidnych piłkarzy wysokiej jakości, właśnie na poziomie FB. Pytanie jednak czy Zaniolo po tak poważnej kontuzji odzyska jakość. Jeśli nie to po co on w Juve? W największym klubie w kraju zwyczajnie zniknie i nie rozwinie potencjału. Jeśli jednak dojdzie do siebie to ma szansę stać się światowej klasy graczem.

Lukaku9 | 08.05.2020 07:36

Jeśli wróci do formy, to był by strzał w 10 dla Juveprimeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy