REKLAMA
REKLAMA

Gimenez: Powrotowi do treningów towarzyszył niepokój

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Mundo Deportivo  |  10.05.2020 10:53
Gimenez: Powrotowi do treningów towarzyszył niepokój

Jose Gimenez  |  fot. Alexandr Kryazhev / Sputnik/ Hepta / Sport Pi

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Obrońca Atletico Madryt Jose Maria Gimenez przyznał, że czuł niepokój wracając do treningów w ośrodku treningowym klubu. Drużyna Diego Simeone w sobotę odbyła pierwsze indywidualne sesje treningowe na boisku, choć piłkarze nie mieli jeszcze możliwości ćwiczenia w grupach.

- Bardziej niż zdenerwowany, byłem trochę zaniepokojony powrotem tam od razu, aby trenować, zobaczeniem kolegów z drużyny, piłki na murawie... Towarzyszył temu duży niepokój - powiedział urugwajski obrońca.

Powrót do treningu w grupach będzie wyjątkowy


Powrót do treningów indywidualnych jest jednym z etapów przygotowań do wznowienia rozgrywek La Liga. Jednym z kolejnych będzie również wznowienie treningów w grupach.

- To będzie jest bardziej wyjątkowe, kiedy znów będziemy wszyscy razem trenować. Przynajmniej wyszliśmy z rutyny trenowania w domu, ze stresu związanego z zamknięciem - kontynuował Gimenez.

Do tej pory piłkarze trenowali w swoich domach według wytycznych przekazywanych im przez sztab szkoleniowy. - Byliśmy w stałym kontakcie, aby dobrze przeprowadzić treningi, a to pozwoliło nam utrzymać się w dobrej formie i sprawiło, że teraz wchodzimy w trening całkiem dobrze wyglądając pod względem fizycznym - dodał obrońca.

Wznowienie treningów przez zespół Atletico Madryt poprzedziły obowiązkowe testy na obecność koronawirusa. Zakażenie wykryto tylko u jednego z nich - Renana Lodiego.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy