REKLAMA
REKLAMA

Higuain i Rabiot odmawiają powrotu do Turynu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  11.05.2020 10:19
Higuain i Rabiot odmawiają powrotu do Turynu

Gonzalo Higuain  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Gonzalo Higuain i Adrien Rabiot w dalszym ciągu odmawiają powrotu do Turynu, czego efektem może być ich odejście z Juventusu podczas styczniowego okna transferowego.

Reprezentant Argentyny, jak informuje Tuttosport, miał otrzymać od władz Starej Damy, ze względu na chorobę matki, kilka dni więcej na powrót z ojczyzny do Włoch. Higuain nie nosi się jednak z zamiarem powrotu.

Drugim z piłkarzy, który nadal nie pojawił się w Turynie jest Adrien Rabiot. Pomocnik pozostał we Francji, gdzie kontynuuje indywidualne treningi w kontakcie ze sztabem szkoleniowym Juventusu.

Władze Juventusu niezadowolone z zachowania zawodników


Włoskie media informują, że początkowa decyzja zawodników o odmowie powrotu do Włoch nie spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony władz klubu. Sytuacja może doprowadzić do ich sprzedaży podczas letniego okna transferowego.

W przypadku Rabiota możliwy byłby transfer do jednego z klubów Premier League. Natomiast w przypadku Higuaina, którego kontrakt obowiązuje jeszcze przez rok, Juventus jest gotowy dać mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego zespołu, a nawet rozwiązać obecną umowę, jeżeli miałoby to mu w tym pomóc.

Obowiązkowa kwarantanna


Jeżeli Higuain i Rabiot zdecydują się na powrót do Włoch, będą musieli poddać się obowiązkowej 14-dniowej kwarantannie. Dopiero po jej zakończeniu będą mogli wrócić do treningów.

Obecnie włoskie kluby mają możliwość prowadzenia indywidualnych treningów w swoich ośrodkach treningowych, ale liczą, że włoskie władze pozwolą im wznowić treningi w grupach od 18 maja.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Outlander | 11.05.2020 12:07

Nie bardzo wiem jak można odmówić przyjścia do pracy...

Mam nadzieję, że to tylko wymysły mediów jakich jest od groma. Nie chce mi się wierzyć odmowy powrót do treningów kiedy ma ważny kontrakt. Takie zachowanie chyba niesie za sobą konsekwencje prawne.

FCHollywood | 11.05.2020 14:06

Więzienie im nie grozi. Są bogaci, to robią co chcą. Znam wielu ludzi, którzy odmawiali przyjścia do pracy. To nie jest coś nadzwyczajnego.

Fan_Tulipan | 11.05.2020 17:37

"Znam wielu ludzi, którzy odmawiali przyjścia do pracy." To ciekawe. Na pewno nie pracowali na umowę o pracę? Jeśli tak to musieli być na zwolnieniu lekarskim lub zgłosić urlop na żądanie. Ale to nie jest odmowa.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy