REKLAMA
REKLAMA

Trzech piłkarzy Barcelony na celowniku Realu Betis

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Mundo Deportivo  |  17.05.2020 16:14
Trzech piłkarzy Barcelony na celowniku Realu Betis

Camp Nou  |  fot. fcbarcelona.cat

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Trzech zawodników Barcelony w Realu Betis w przyszłym sezonie? Przedstawiciele klubu z Sewilli chcą nie tylko zatrzymać na dłużej Carlesa Alenę, ale liczą również, że w ich zespole zagrają Riqui Puig i Junior Firpo - informuje Mundo Deportivo.

22-letni Alena do Realu Betis trafił w styczniu na zasadzie wypożyczenia i rozegrał dotychczas 12 spotkań w La Liga. Piłkarz podobno chętnie zostałby w drużynie z Sewilli na kolejny sezon i władze Realu Betis miały już rozpocząć rozmowy z Barceloną w sprawie przedłużenia wypożyczenia.

Puiq i Firpo trafią na wypożyczenie do Realu Betis


To jednak nie jedyny zawodnik, który mógłby trafić do Realu Betis z katalońskiego giganta. Klub z Sewilli chętnie sięgnąłby również po innego utalentowanego zawodnika Barcelony. 20-letni Riqui Puig, bo o nim mowa, jest zdaniem trenera Barcelony Quique Setiena jeszcze nie gotowy na występy w pierwszej drużynie Dumy Katalonii i prawdopodobnie latem zostanie wypożyczony do innego zespołu.

Władze Realu Betis w rozmowach z Barceloną miały również złożyć zapytanie w sprawie Juniora Firpo, który na Camp Nou trafił właśnie z klubu z Sewilli. W katalońskim zespole nie zdołał jednak jak na razie spełnić pokładanych w nim nadziei. Przedstawiciele Realu Betis wierzą, że powrót do byłego klubu na zasadzie wypożyczenia mógłby pomóc mu w odzyskaniu dawnej formy.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

MikeJ | 17.05.2020 19:02

Niech biorą tylko Firpo na 8 ma kto graćprimeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy