REKLAMA
REKLAMA

Haaland zostanie w Dortmundzie do 2022 roku?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: As.com  |  18.05.2020 15:59
Haaland zostanie w Dortmundzie do 2022 roku?

Erling Haaland  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Borussia Dortmund miała zawrzeć ustne porozumienie z Erlingiem Haalendem i jego agentem Mino Raiolą w sprawie pozostania zawodnika w klubie przynajmniej do lata 2022 roku. Transfer przed tym terminem będzie możliwy tylko w przypadku bardzo atrakcyjnej oferty - informuje dziennik AS.

Haaland dołączył do Borussii Dortmund podczas styczniowego okna transferowego. Niemiecki klub zapłacił za niego 20 milionów euro austriackiemu Red Bullowi Salzburg. Nie jest to jednak cały koszt transferu, jaki poniosła Borussia, która musiała wypłacić także 23 miliony euro prowizji dla ojca piłkarza (8) i menedżera Mino Raioli (15). Między stronami miała zostać również zawarte ustne porozumienie w sprawie pozostania Haalanda w Dortmundzie co najmniej do 2022 roku.

120 milionów euro pozwoli na transfer Haalanda


Reprezentanta Norwegii do swojego zespołu chętnie sprowadziliby przedstawiciele Realu Madryt, ale wiele wskazuje na to, że będą musieli uzbroić się w tej kwestii w cierpliwość. Według dziennika AS, ewentualny transfer przed 2022 rokiem byłby możliwy tylko wtedy, gdyby Borussia otrzymała ofertę opiewającą na co najmniej 120 milionów euro. W najbliższym czasie, także ze względu na ekonomiczny efekt pandemii koronawirusa, wydaje się to mało prawdopodobne.

Zaledwie 19-letni napastnik po przenosinach do Borussii Dortmund zdążył rozegrał dziewięć spotkań w Bundeslidze, zdobywając w nich aż dziesięć bramek.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco