REKLAMA
REKLAMA

Joao Felix: Moglibyśmy wrócić już w ten weekend

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  18.05.2020 18:00
Joao Felix: Moglibyśmy wrócić już w ten weekend

Joao Felix  |  fot. Grzegorz Wajda

Piłkarze wracają na boiska!
Piłkarze Atletico Madryt, którzy w poniedziałek pierwszy raz mogli trenować ze sobą, z niecierpliwością czekają na wznowienie rozgrywek La Liga. - Moglibyśmy wrócić już w ten weekend - mówił Joao Felix, cytowany przez Sky Sports.

- Czujemy się bardzo dobrze i jesteśmy podekscytowani możliwością powrotu do gry. Gdyby to zależało od nas, wrócilibyśmy już w ten weekend, ale będziemy musieli poczekać i ciężko pracować, aby zaliczyć dobry start - powiedział Joao Felix dla oficjalnej stronie internetowej klubu, cytowany przez Sky Sports

- Ciężko pracowaliśmy w domu, aby upewnić się, że nie stracimy nic na kondycji. Tym samym łatwo było wrócić do zajęć cardio. Teraz ponownie zaczynamy pracę z piłką i będziemy to robić codziennie, aby wrócić do normalności - kontynuował Portugalczyk.

- To pierwszy dzień, w którym udało nam się spotkać i rozegrać wiele małych gierek. To jest to, co kochamy robić i czego najbardziej nam brakowało. Brakowało mi grania przeciwko kolegom z drużyny i zdobywania bramek - dodał utalentowany zawodnik Atletico Madryt.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco