REKLAMA
REKLAMA

Juventus ogłosi promocję na Higuaina

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  24.05.2020 19:40
Juventus ogłosi promocję na Higuaina

Gonzalo Higuain  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Gonzalo Higuain najpewniej latem zmieni barwy klubowe. Tymczasem najnowsze doniesienia włoskich mediów wskazują, że Juventus FC jest gotowy obniżyć cenę wywoławczą za piłkarza.

Higuain znajduje się na celowniku klubów z Premier League oraz River Plate. TuttoJuve podaje natomiast, że decydenci Starej Damy są gotowi sprzedać swojego napastnika za 18 milionów euro.

Przypomnijmy, że powyższa suma jest znacznie mniejszą, niż ta, którą klub z Piemontu przeznaczył na transakcję z udziałem zawodnika w 2016 roku, gdy zapłacił za niego 90 milionów euro. Higuain w w szeregach Juve wystąpił w 139 spotkaniach, zdobywając 63 bramki.

Doświadczony napastnik do pozyskania tanim kosztem?


Gdyby ostatecznie nie znalazł się chętny na pozyskanie Argentyńczyka w trakcie najbliższej sesji transferowej, to zawodnik będzie mógł zmienić barwy klubowe na zasadzie wolnego transferu latem przyszłego roku, gdyż kontrakt Higuaina z aktualnymi mistrzami Włoch wygasa z końcem czerwca 2021 roku.

Dodajmy, że oprócz klubu z Ameryki Południowego wymienionego wyżej zawodnik Starej Damy znajduje się też na radarze Newcastle United i Wolverhampton Wanderers.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

lyndonmilan | 25.05.2020 00:56

To brać go do Milanu w takiej promocji, a nie czekaj...

ACFKrzysiek74 | 25.05.2020 05:30

18 baniek za Igłe to naprawdę promocja.

Outlander | 25.05.2020 10:13

Za 32-letniego napastnika po takich przejściach jakie miał w zeszłym roku to raczej dość dużo, a nie mało... gdybym był włodarzem europejskiego klubu to bym się nie zdecydował na taki zakup!

Nie zrozumie logiki włodarzy Juventusu, którzy wydają 90 mln na gościa w wieku 29 lat - przecież to było wiadome, że przychodzi grać do końca kontraktu. To całe wypychanie na siłę spowodowało tylko tyle że spadło zainteresowanie jego osobą na rynku. Ktoś w Turynie liczył na odzyskanie konkretnej kwoty? Jeśli tak to totalny...

BOYSSAN | 25.05.2020 17:48

@ Outlander

Tnasfer Igły w 2016 to był pokaz siły Juventusu , który wyciągnął najlepszego piłkarza z największego w tamtym momencie konkurenta. Patrząc przez pryzmat statystyk Gonzalo strzelał w Juve w co drugim meczu i to było dobre posunięcie Zarządu. Wiadomo ze teraz będzie trudniej go dobrze spieniężyć ale to mieli napewno wkalkulowaneprimeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy