REKLAMA
REKLAMA

De Sciglio może zmienić klub

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  25.05.2020 10:45
De Sciglio może zmienić klub

Mattia De Sciglio  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Mattia De Sciglio jest podobno zainteresowany zmianą barw klubowych. Włoski defensor znajduje się na celowniku FC Barcelony, czy Paris Saint-Germain.

Informacje na temat ewentualnej zmiany pracodawcy przez De Sciglio pojawiły się na łamach La Gazzetta dello Sport. W kontekście aktualnych mistrzów Francji defensor Starej Damy miałby docelowo zastąpić Layvina Kurzawę, czy Thomasa Meuniera, którzy nie przedłużyli wciąż wygasających kontraktów.

Chętni z Francji i Hiszpanii


Klub z Katalonii jest także łączony z pozyskaniem De Sciglio. Niewykluczone, że zawodnik miałby zostać zaangażowany w wymianę, o której ostatnio dużo mówi się w mediach. Barca i Juventus FC już od jakiegoś czasu prowadzą negocjacje związane ze zmianą klubu przez Miralema Pjanicia i Arthura Melo. Niewykluczone, że rzutem na taśmę jednak do ekipy z Camp Nou trafi włoski defensor.

39-krotny reprezentant Włoch ma kontrakt z klubem z Piemontu do końca czerwca 2022 roku. W trakcie kampanii 2019/2020 zawodnik wystąpił łącznie w 12 meczach, w zaledwie ośmiu spotkaniach Serie A.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco