REKLAMA
REKLAMA

Neymar misją niemożliwą dla Barcy?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Okdiario.com  |  26.05.2020 09:48
Neymar misją niemożliwą dla Barcy?

Neymar  |  fot. Fatih Aktas / Anadolu Agency/ Hepta / Sport P

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Koronawirus radykalnie wpłynął na plany Neymara związane z jego przyszłością. Brazylijczyk miał nadzieję na wygrane podwójnej korony w sezonie 2019/2020, co miałoby wpłynąć na jego końcowy triumf w plebiscycie Złotej Piłki. Ponadto zawodnik latem chciał wrócić do FC Barcelony. Zawieszenie rozgrywek w związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19 zmusiły jednak zawodnika na opracowaniu nowego scenariusza swojej kariery, chociaż piłkarz wciąż wierzy w powrót do Hiszpanii, czytamy na łamach OkiDiario.

Głównym powodem, który ma wpłynąć na powrót Neymara do Barcelony, nie są pieniądze, ale nuda. Brazylijczyk ma już dość rywalizowania z PSG w lidze, w której stołeczny klub może być koronowany praktycznie przed startem rozgrywek.

Ponadto Neymar chce wrócić do Barcy, gdyż był w tej ekipie szczęśliwy. Zawodnik nigdy nie chciał odchodzić z klubu z Katalonii, gdyby nie to, że Barca potrzebowała pieniędzy. Tym samym transakcja z udziałem zawodnika pozwoliła złapać Dumie Katalonii impuls. Dzisiaj jednak Neymar jest zdeterminowany, aby znów grać u boku Leo Messiego i spółki.

Neymar zdeterminowany na powrót do Barcy


Reprezentant Brazylii zdaje sobie sprawę z tego, że Barcelona nie ma aktualnie najlepszej sytuacji finansowej, aby mogła pozwolić sobie na transakcję z jego udziałem. Hiszpański klub jest obecnie w kiepskiej sytuacji ekonomicznej, więc aby pozyskać Neymara, byłby zmuszony sprzedać kilku swoich piłkarzy. Mimo wszystko zawodnik nie pogodził się z tym, że będzie musiał zostać w PSG do końca czerwca 2022 roku, gdy wygaśnie jego aktualny kontrakt.

Neymar jest podobno znów gotowy do tego, aby zachęcać Barcelonę do tego, aby go pozyskała. W powszechnej opinii transfer zawodnika do ekipy z Camp Nou na dzisiaj jest jednak mało prawdopodobny. Dodajmy, że 28-latek w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił w 22 spotkaniach, notując 18 trafień i 10 asyst.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

LM10FCB | 26.05.2020 09:54

I znow temat  Neymara i  Barcy ehh nuda  cud nad wisła musi sie stac by tam trafił

Klemens | 26.05.2020 10:05

"Zawodnik nigdy nie chciał odchodzić z klubu z Katalonii, gdyby nie to, że Barca potrzebowała pieniędzy."

To o Neymarze, serio? Przecież ówczesne władze Barcelony chyba kompletnie szlag trafiał w związku z realizacją klauzuli odkupu, rekordowej wszak.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy