REKLAMA
REKLAMA

Kibice wrócą na stadiony klubów La Liga w nowym sezonie?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Espana  |  27.05.2020 19:09
Kibice wrócą na stadiony klubów La Liga w nowym sezonie?

La Liga

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Prezydent hiszpańskiej Wyższej Rady Sportu (CSD) stwierdziła, że jest szansa, aby kibice wrócili na trybuny hiszpańskich stadionów wraz z początkiem nowego sezonu 2020/21 La Liga.

Irene Lozano uważa, że takie plany wpisują się w rządowy plan działania mający na celu powrót do normalności, choć liczba kibiców na stadionach będzie ograniczona - informuje Football Espana.

- Nie wykluczyliśmy tego. W zależności od tego, jak postępować będzie epidemia i jak rozwijać będzie się sytuacja, będziemy mogli zacząć się zastanawiać nad umieszczeniem na stadionach w przyszłym sezonie pewnej liczby kibiców - powiedziała Lozano w rozmowie z Cadena Cope, cytowana przez Football Espana.

- W tej chwili głównym celem jest to, aby móc zakończyć ten sezon. Jest również jasne, że najlepszą opcją jest zrobienie tego rozgrywając mecze za zamkniętymi drzwiami. Musimy jednak wziąć pod uwagę fakt, że wracając do nowej normalności, kibice będą mogli wrócić na stadiony pod warunkiem, że będziemy przestrzegać obowiązujących środków bezpieczeństwa - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco