REKLAMA
REKLAMA

Barcelona wyceniła wypożyczenie Coutinho

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Mundo Deportivo  |  30.05.2020 13:10
Barcelona wyceniła wypożyczenie Coutinho

Philippe Coutinho  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Philippe Coutinho wróci latem do Barcelony z wypożyczenia do Bayernu Monachium, ale raczej nie może liczyć na pozostanie w katalońskim klubie. Władze Barcelony najchętniej sprzedaliby go do innego zespołu, ale nie wykluczają również wypożyczenia.

Brazylijski pomocnik od początku obecnego sezonu przebywa na wypożyczeniu w Bayernie. Bawarczycy nie zdecydowali się na skorzystanie z opcji definitywnego transferu, która wymagałaby od nich wyłożenia 120 milionów euro. Tym samym Coutinho latem wróci na Camp Nou.

Kolejne wypożyczenie Coutinho?


Brazylijczyk nie znajduje się jednak w planach katalońskiego zespołu na kolejny sezon. Wręcz przeciwnie. Władze Barcelony najchętniej definitywnie pożegnaliby się z pomocnikiem, licząc na uzyskanie za niego około 80 milionów euro. Nie wiadomo jednak, czy znajdzie się jakiś klub, który w obecnej sytuacji zdecyduje się na wyłożenie takiej kwoty.

W stolicy Katalonii zdają sobie z tego sprawę i nie wykluczają kolejnego wypożyczenia Coutinho. Ustalili również kwotę, jaką chcieliby uzyskać za czasowy transfer piłkarza. Jak informuje Mundo Deportivo, wynosi ona 10 milionów euro i jest wyższa od tej, którą za roczne wypożyczenie wyłożył Bayern Monachium. Bawarczycy Barcelonie 8,5 miliona euro.

Wśród klubów zainteresowanych reprezentantem Brazylii wymienia się głównie zespoły z Premier League.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Rob66 | 30.05.2020 14:31

Za kilka tygodni będzie cena..50 mln. a za kilka miesięcy 20 mln.

hablador | 30.05.2020 14:47

W zdaniu "Nie wiadomo jednak, czy znajdzie się jakiś klub, który w obecnej sytuacji zdecyduje się na wyłożenie takiej kwoty" słowo "klub" powinno być zastąpione zwrotem "ciężki frajer(opcjonalnie "jak Barca")"

Coutinho jest jak świetny samochód ale bez jednego koła, z krztuszącym się silnikiem i wieloma innymi wadami. Ale o ile w samochodzie idzie pewne wady ukryć, słabości Cou są powszechnie znane, a i o desperacji geniuszy z zarządu Barcy wie już cały piłkarski świat.

Bonylad | 30.05.2020 15:18

Za dychę,  to brać go nawet bez nogi.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
12.08 22:34
12.08 14:44