REKLAMA
REKLAMA

Saul Niguez ujawnił tajemnicę!

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sport.es  |  03.06.2020 12:36
Saul Niguez ujawnił tajemnicę!

Saul Niguez  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Pomocnik Atletico Saul Niguez ogłosił rozpoczęcie nowego projektu piłkarskiego. Reprezentant Hiszpanii zapowiedział stworzenie nowego klubu, w którym swoje umiejętności ma docelowo doskonalić 500 młodych zawodników, którzy będą występować w 30 zespołach w różnych kategoriach wiekowych.

W ostatni weekend Saul Niguez na swoim koncie twitterowym opublikował wpis, w którym zasugerował, że za trzy dni ogłosi swój nowy klub. Kibice byli przekonani, że zawodnik podjął już decyzję w sprawie swojej przyszłości i latem przeniesie się do innego zespołu. Teraz piłkarz rozwiał ich obawy.

Saul Niguez będzie szkolił młodzież


Zawodnik Atletico Madryt, wraz ze swoim bratem Aaronem, zdecydował się na stworzenie nowego klubu Club Costa City z bazą w Elche. Projekt ma koncentrować się na szkoleniu zawodników w wieku od 4 do 18 lat, którzy w przyszłości mieliby stanowić o sile między innymi reprezentacji Hiszpanii.

- Myśleliśmy o tym ekscytującym i pięknym projekcie od kilku lat i bardzo cieszę się, że mogę go dziś zaprezentować i uczynić oficjalnym - powiedział Saul Niguez.

- Priorytetem Club Costa City jest kompleksowe ukształtowanie zawodników, którego celem jest wytworzenie u nich zdrowych nawyków życiowych, ukształtowanie sportowe i edukacyjne poprzez wielkie wartości, jakie sport wnosi do społeczeństwa - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

JohnyKozak123 | 03.06.2020 20:05

Kibicuję Atletico, ale Saul się zbłaźnił tym wpisem o klubie, podobnie jak Griezmann filmem, gdzie zadeklarował zostanie w Atletico, dla mnie to na wskroś infantylne.

FCHollywood | 03.06.2020 22:53

Marketing. Da to jego drużynie spory rozgłos.

dalmare | 03.06.2020 23:38

Nikt orientujący się w sprawach Atletico i Saula Nigueza nie zrozumiał przekazu instagramowego jako możliwość odejścia Saula z Atletico. Było czytelne że jest to anons jakiejś jego własnej inicjatywy, z inicjatyw jest znany (charytatywna #saldremos juntos). O tym że myśli z bratem o piłkarskim szkoleniu podstawowym młodzieży w swoim mieście były wcześniej wzmianki w wywiadach.

MikeMike | 04.06.2020 09:32

JohnyKozak, Saul się zbłaźnił tym wpisem, dlaczego? Zainwestował ogrom pieniędzy w infrastrukturę dla dzieci, na rozwój i edukację, na wpajanie pozytywnych wartości, uruchomił swój życiowy projekt który w przyszłości ma wspomóc hiszpańską piłkę. No błazen! Debil! NIGUEZ NIE ZASLUGUJESZ NA TO BY NOSIĆ KOSZULKE ATLETICOprimeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy