REKLAMA
REKLAMA

Ansu Fati z klauzulą odstępnego w wysokości 400 mln euro?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sport.es  |  12.06.2020 19:57
Ansu Fati z klauzulą odstępnego w wysokości 400 mln euro?

Camp Nou  |  fot. fcbarcelona.com

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Hiszpańskie media informowały ostatnio, że FC Barcelona nie była zainteresowana sprzedaniem Ansu Fatiego za 100 milionów do Manchesteru United. Najnowsze doniesienia wskazują jednak, że sternicy Czerwonych Diabłów są w dalszym ciągu chętni na pozyskanie piłkarza.

Kataloński Sport sugeruje na swoich łamach, że Manchester United zrobi w trakcie najbliższej sesji transferowej wszystko, co w jego mocy, aby 17-latek zakotwiczył na Old Trafford. Przypomnijmy, że Ansu Fati według informacji mediów z Półwyspu Iberyjskiego ma w swoim kontrakcie z Dumą Katalonii wpisaną klauzulę odstępnego w wysokości 170 milionów euro.

Wkrótce gigantyczna klauzula odstępnego w umowie nastolatka?


Obecna umowa piłkarza z Barcą co prawda obowiązuje do 2022 roku. Niemniej decydenci aktualnych mistrzów La Liga mają w planach parafowanie nowej umowy z zawodnikiem na profesjonalnych warunkach, dzięki czemu klauzula odstępnego zapisana w umowie z zawodnikiem miałaby wynieść 400 milionów euro (359 milionów funtów).

Ansu Fati do pierwszej drużyny Barcelony dołączył latem minionego roku. W trakcie kampanii 2019/2020 zawodnik wystąpił łącznie w 24 meczach, notując w nich pięć trafień i jedną asystę.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

Szmuggi | 12.06.2020 20:34

Bzdura taka, że aż oczy bolą od czytania. Dość przeglądania goal.pl

Maciejus_ManUtd | 13.06.2020 01:41

To może być prawda. Oni lubią takie klauzulę. Ryzyko jest, ale na miejscu Eda wystosował bym ofertę na 100 mln euro. Ciekawe co działacze Barcelony by poczynili.

DiffretAngle | 13.06.2020 02:58

Dość powiedzieć, że kiedy Ronaldo zmieniał Real na Juventus, klauzula opiewała na miliard euro. Co mnie zmienia faktu, że wobec woli zawodnika, jednak nawet absurdalna klauzula nie jest przeszkodą.
Klauzula w Hiszpanii to po prostu obowiązek. Co również nie zmienia faktu, że wolałbym żeby Fati został, bo talent to czystej wody. Na razie najbardziej potrzeba mu minut, bo ma dopiero 17 lat i wiele do ugrania.

Szmuggi | 13.06.2020 14:12

Jeżeli to prawda to zawodnik powinien zwolnić agenta. Na takiej umowie zarobić może tylko i wyłącznie klub.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy