REKLAMA
REKLAMA

Pique: Trudno będzie wygrać ligę

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Marca  |  20.06.2020 12:34
Pique: Trudno będzie wygrać ligę

Gerard Pique  |  fot. ASInfo

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Obrońca Barcelony Gerard Pique przyznaje, że jego drużynie będzie bardzo trudno o zdobycie mistrzostwa w tym sezonie. W piątkowy wieczór Duma Katalonii straciła pierwsze punkty po wznowieniu rozgrywek, bezbramkowo remisując na wyjeździe z Sevillą.

W niedzielę przed szansą przeskoczenia Barcelony w ligowej tabeli stanie Real Madryt, który zagra na wyjeździe z Realem Sociedad.

Pique po zakończeniu meczu zwracał uwagę, że jego drużynie przyszło rywalizować z jednym z najlepszych hiszpańskich zespołów. - Oni zajmująca trzecie miejsce, są drużyną na najwyższym poziomie. Remis stawia nas jednak w sytuacji, w której nie jesteśmy zależni tylko od siebie. To nie był jednak zły występ, mieliśmy swoje szanse - powiedział Pique po zakończeniu spotkania.

Pique: Straciliśmy dwa punkty


Obrońca Barcelony przyznaje, że piątkowy wynik jego drużyna musi traktować jako stratę dwóch punktów. - Tak. Mieliśmy więcej szans i większą kontrolę od nich. Staraliśmy się, ale nie mogliśmy zdobyć bramki - kontynuował.

- Uważam, że będzie bardzo trudno wygrać ligę. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy. Nie jesteśmy jednak zależni już od nas, a może być trudno o stratę punktów przez Real - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy