Wygrana Levante

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  28.06.2020 15:55

Gracze UD Levante (w ramach potyczki Primera Division) wygrali z piłkarzami Realu Betis 4:2. W tym momencie gospodarze są na 12. miejscu, a goście jedną pozycję niżej.

Co działo się w tym spotkaniu? Zawodnicy klubu z Walencji szybko wyszli na prowadzenie w niedzielnej konfrontacji. W końcu w 21. minucie na listę strzelców wpisał się Mayoral.

Do przerwy było 2:0 dla Levante. Jak padło drugie trafienie dla gospodarzy? Na uderzenie zdecydował się Bardhi. Strzelił precyzyjnie, a golkiper gości nie był w stanie skutecznie interweniować.

W drugiej połowie Levante cały czas dążyło do zdobywania kolejnych goli. W 51. minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem Realu Betis znalazł się Morales. Zawodnik Levante minął Roblesa i skierował futbolówkę do pustej bramki rywali.

W 59. minucie zobaczyliśmy czwarte trafienie dla gospodarzy. Wtedy to bramkę "na raty" zdobył Rochina. Goście wzięli się za odrabianie strat. W 70. minucie trafił Canales. Kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry bramkarza Levante pokonał zaś Juanmi. To było jednak za mało, by zdobyć tutaj choćby punkt. Finalnie gracze Levante wygrali bowiem 4:2.

W następnej kolejce piłkarze ekipy z Walencji zagrają na wyjeździe z Valladolid. Z kolei gracze Realu Betis podejmą Villarreal. Oba mecze już w najbliższą środę.