REKLAMA
REKLAMA

Bartomeu o przyszłości Messiego: To mój obowiązek

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: RAC1  |  07.07.2020 12:38
Bartomeu o przyszłości Messiego: To mój obowiązek

Leo Messi  |  fot. Paul Ursachi / Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Prezydent Barcelony Josep Maria Bartomeu stwierdził, że jego obowiązkiem jest przedłużenie kontraktu z Lionelem Messi przed zakończeniem jego kadencji latem przyszłego roku.

Obecna umowa argentyńskiego napastnika w czerwcu 2021 roku. Nie ma wątpliwości, że przedstawiciele Barcelony chcieliby ją przedłużyć, ale wątpliwości w tej kwestii ma Messi. Napastnik ma być bowiem zły na władze klubu za przecieki sugerujące, że ma zbyt dużą władzę w klubie i że to między innymi z jego powodu w styczniu pracę stracił Ernesto Valverde.

Bartomeu jest jednak przekonany, że Messi pozostanie w klubie na kolejne lata. - To prawda, że ma kontrakt tylko do czerwca 2021 roku. Zazwyczaj nie lubimy rozmawiać o sytuacji kontraktowej, ale to oczywiste, że jesteśmy zobowiązani do przedłużenia kontraktu z Messim - powiedział Bartomeu w wywiadzie udzielonym RAC1.

Bartomeu: Messi zakończy karierę w Barcelonie


- On jest najlepszym zawodnikiem w historii. Ma przed sobą jeszcze wiele lat gry w piłkę. Leo wiele razy mówił, że chce zakończyć karierę w Barcelonie i nie mam żadnych wątpliwości, że tak zrobi. I nie ze mną, ale z innym prezydentem - dodał prezydent katalońskiego klubu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy