REKLAMA
REKLAMA

Gdzie zagra Salisu? Dwie oferty na stole

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: As.com  |  09.07.2020 10:28
Gdzie zagra Salisu? Dwie oferty na stole

La Liga

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Wkrótce powinna wyjaśnić się przyszłość obrońcy Realu Valladolid Mohammeda Salisu. 21-letni zawodnik, który prawdopodobnie nie zagra już w tym sezonie, ma na stole dwie konkretne propozycje.

Piłkarz nie znalazł się w kadrze na ostatnie spotkanie z Valencią, prawdopodobnie nie wystąpi również w sobotnim meczu z Barceloną. Wiele także wskazuje na to, że zabraknie go w kolejnych spotkania, które zostały do rozegrania do końca obecnego sezonu.

Jak informuje AS, obecnie trwają również przygotowania do finalizacji transferu piłkarza, który jest jednym z odkryć obecnego sezonu La Liga. Salisu może opuścić Real Valladolid za 12 milionów euro, bowiem tyle wynosi klauzula odstępnego znajdująca się w jego kontrakcie. Na wyłożenie tej kwoty zdecydowane są dwa kluby - Stade Rennes i Southampton.

W ubiegłym miesiącu we francuskich mediach pojawiły się nawet informacje, że Rennes doszło już w do porozumienia z zawodnikiem, ale wówczas nie doczekaliśmy się finalizacji transferu. Według hiszpańskich mediów, kwestia przenosin Salisu do francuskiego klubu cały czas jest sprawą otwartą.

Na przekonanie piłkarza liczą również przedstawiciele Southampton. Przy ewentualnym transferze na przeszkodzie może jednak stanąć otrzymanie przez Salisu pozwolenia na pracę w Anglii.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco