REKLAMA
REKLAMA

Barcelona zdecydowana na rozstanie z obrońcą

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sport.es  |  14.07.2020 19:16
Barcelona zdecydowana na rozstanie z obrońcą

Samuel Umtiti i Gareth Bale  |  fot. Anadolu Agency/Hepta/Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
FC Barcelona jest gotowa na pożegnanie się z Samuelem Umtitim po zakończeniu obecnego sezonu. Jak informuje dziennik Sport, kataloński klub czeka na oferty w sprawie transferu francuskiego obrońcy.

Umtiti w ostatnim czasie zmagał się z licznymi problemami zdrowotnymi, które uniemożliwiają mu regularne występy w zespole prowadzonym przez Quique Setiena. Obecnie podstawową parą środkowych obrońców w drużynie Dumy Katalonii są Gerard Pique i Clement Lenglet, a rolę ich dublera pełni młody Ronald Araujo.

Zdaniem dziennika Sport, Barcelona nie wiąże już przyszłości z Francuzem i jest gotowa na rozstanie. Jednocześnie klub czyni starania o sprowadzenie nowego środkowego obrońcy, a głównym celem jest występujący obecnie w Manchesterze City Eric Garcia.

Umtiti trafi do Seria A?


Sam Umtiti jest podobno niechętny do odejścia, ale wiele wskazuje, że zmusi go do tego sytuacja. Gdzie może trafić? Najbardziej prawdopodobnym kierunkiem wydają się Włochy, gdzie w ostatnim czasie kilka klubów wyrażało nim zainteresowanie. Wśród nich znajdują się Napoli, Lazio, Roma i Torino. W grę wchodzi nie tylko definitywny transfer, ale także wypożyczenie.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy