Eibar z łatwym zwycięstwem

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  16.07.2020 20:26

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Drugie kolejne zwycięstwo odniósł w czwartek Eibar, który na własnym stadionie pokonał 2:1 Real Valladolid. Dla gości to trzecia z rzędu porażka.

Gospodarze na prowadzenie wyszli już w 21. minucie. Po bardzo dobrym dośrodkowaniu Pedro Leona z rzutu rożnego, najwyżej do piłki w polu karnym wyskoczył Pedro Bigas i strzałem głową nie dał szans bramkarzowi rywali.

Siedem minut później padła druga bramka dla Eibar. Do pustej bramki gości trafił Takashi Inui, który przejął piłkę po złym podaniu obrońcy do bramkarza. Golkiperowi Realu Valladolid w dojściu do piłki przeszkodziło również poślizgnięcie. Przed przerwą wynik nie uległ już zmianie.

W 70. minucie prowadzący to spotkanie sędzia podyktował rzut karny dla gości za faul bramkarza na Enesie Unalu. Jedenastkę na raty wykorzystał Sergi Guardiola, ale było to wszystko, na co było stać Real Valladolid w tym meczu.

W doliczonym czasie gry Eibar ustaliło wynik meczu na 3:1. Tym razem jedenastkę wykorzystał Pablo De Blasis.