REKLAMA
REKLAMA

Valencia znalazła nowego trenera!

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Cadena SER  |  18.07.2020 14:57
Valencia znalazła nowego trenera!

La Liga

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
W najbliższy poniedziałek prawdopodobnie poznamy nazwisko nowego trenera Valencii. Według informacji Cadena SER, zostanie nim Javi Gracia.

Przedstawiciele hiszpańskiego klubu w ostatnich dniach prowadzili zaawansowane negocjacje z 50-letnim szkoleniowcem i wszystko wskazuje na to, że obie strony doszły do porozumienia. Oficjalnego potwierdzenia ze strony Valencii można spodziewać się na początku przyszłego tygodnia, bowiem warunki kontraktu musi zatwierdzić jeszcze Peter Lim.

Kilku kandydatów na trenera Valencii


Na trenerskiej giełdzie pojawiało się wiele nazwisk szkoleniowców, którzy mogliby objąć drużynę Valencii od nowego sezonu. Klub poszukiwał nowego trenera, po tym jak zdecydował się na zwolnienie Alberta Celadesa.

Wśród kandydatów znajdowali się także Jose Bordalas, Ruben Baraja i Vicente Moreno. Wybór padł jednak na Javiego Gracię, którego profil pasuje do oczekiwań hiszpańskiego klubu.

Javi Gracia wraca na trenerską ławkę


Szkoleniowiec, który w przeszłości prowadził między innymi drużyny Almerii, Osasuny Pampeluna i Malagi, pozostawał bez pracy od września ubiegłego roku. Wówczas pożegnał się z angielskim Watfordem, po bardzo słabym początku obecnego sezonu. Teraz będzie miał okazję przypomnieć o sobie hiszpańskim kibicom.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
24.09 18:31