REKLAMA
REKLAMA

Były trener kadry poprowadzi Valencię?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Superdeporte  |  24.07.2020 10:38
Były trener kadry poprowadzi Valencię?

Robert Moreno  |  fot. Razvan Pasarica/SPORT PICTURES

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Mnożą się nazwiska kolejnych kandydatów do objęcia posady trenera Valencii. Hiszpański klub poszukuje szkoleniowca, który podjąłby się prowadzenia drużyny od początku nowego sezonu. Na celowniku ekipy z Estadio Mestalla znalazł się między innymi były selekcjoner reprezentacji Hiszpanii.

Dotychczas w hiszpańskich mediach pojawiały się nazwiska trzech szkoleniowców, z którymi władze Valencii miały już prowadzić rozmowy. Byli nimi Jose Bordalas, Javi Gracia i Ruben Baraja. Okazuje się jednak, że to nie wszystko.

Jak informuje Superdeporte, Valencia kontaktowała się również z byłym selekcjonerem reprezentacji Hiszpanii Robertem Moreno, który kilka dni temu pożegnał się z AS Monaco i obecnie pozostaje bez pracy. Efekty tych rozmów na razie nie są znane, ale władze Valencii, z właścicielem Peterem Limem na czele, mają coraz mniej czasu na podjęcie w tej sprawie decyzji.

Moreno z niewielkim doświadczeniem


Robert Moreno większość dotychczasowej trenerskiej kariery spędził jako asystent Luisa Enrique, z którym współpracował w Romie, Celcie Vigo, Barcelonie oraz reprezentacji Hiszpanii. 42-letni szkoleniowiec samodzielną pracę rozpoczął właśnie z hiszpańską kadrą, kiedy najpierw tymczasowo, a później na stałe zastąpił Luisa Enrique, który zrezygnował ze stanowiska z powodów osobistych.

Z reprezentacją Hiszpanii, którą poprowadził łącznie w dziesięciu spotkaniach, pożegnał się w listopadzie ubiegłego roku. Nieco miesiąc później znalazł zatrudnienie w AS Monaco, gdzie na stanowisku trenera zastąpił Leonardo Jardima. Przez ponad pół roku pracy w klubie z księstwa nie zdołał jednak przekonać do siebie władz, które w minionym tygodniu postanowiły zastąpić go Niko Kovacem.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco