REKLAMA
REKLAMA

Arthur z najwyższą karą w historii Barcelony?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sport.es  |  01.08.2020 19:11
Arthur z najwyższą karą w historii Barcelony?

Camp Nou  |  fot. fcbarcelona.com

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
W najbliższym tygodniu prawdopodobnie poznamy decyzję Barcelony w sprawie brazylijskiego pomocnika Arthura. Jak informuje dziennik Sport, prawnicy piłkarza mają spotkać się z przedstawicielami katalońskiego klubu. To kolejny rozdział w relacjach między Arthurem i Barceloną.

Arthur, który od nowego sezonu będzie zawodnikiem Juventusu, odmówił powrotu do Barcelony po krótkim wolnym, które piłkarze katalońskiego klubu po zakończeniu sezonu. Brazylijczyk ma być wściekły na władze klubu z Camp Nou, które jego zdaniem wymusiły na nim odejście z klubu.

Jak informuje Sport, kataloński klub nie rozumie stanowiska zawodnika i wszczął już przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne, które może doprowadzić do nałożenia najsurowszej kary finansowej w historii klubu. Niewykluczone, że decyzje w tej sprawie zapadną już w nadchodzącym tygodniu. Wówczas z władzami Barcelony mają się spotkać prawnicy Arthura, którzy przedstawią zarzuty zawodnika w tej sprawie.

W Barcelonie uważają, że dzięki wcześniejszemu dialogowi można było osiągnąć porozumienie lub przynajmniej podjąć próbę jego uzyskania. Zachowanie pomocnika sprawiło jednak, że klub nie zamierza iść na ustępstwa i wiele wskazuje na to, że nałoży na niego dotkliwą karę finansową.

Tymczasem zawodnik cały czas pozostaje w Brazylii. Nie zamierza wracać do Hiszpanii, pomimo wezwań ze strony klubu.

Transfer do Juventusu


Pewne jest jedno. Arthur nie założy już koszulki Barcelony. Od nowego sezonu 23-letni pomocnik będzie zawodnikiem włoskiego Juventusu, do której przenosi się w ramach wymiany za Miralema Pjanicia. Negocjacje w sprawie transferu były bardzo długie, a jednym z powodów była niechęć zawodnika do opuszczania Camp Nou. Ostatecznie jednak Arthur wyraził zgodę na transfer i wkrótce zasili zespół prowadzony przez Maurizio Sarriego.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

xxBANGxx | 01.08.2020 19:29

Barcelona jest fatalnie zarządzanym klubem. Niech wymienią już zarząd, bo niszczą ten klub. Po transferze do Juventusu, który notabene nie był na rękę Arthurowi, ten dostał informację, że już nie zagra w Barcelonie i od momentu tegoż transferu nie zagrał ani minuty. Wiem, że umowa itd, ale nie dziwię się samemu piłkarzowi, że ma już wyjebongo.

Poacher1987 | 01.08.2020 19:33

Barcelona jest już tak zdesperowana brakiem kasy, że znalazła nowy sposób żeby zarobić :D

JPMagik | 01.08.2020 19:47

To jest jakiś żart/żenada!!! Z jednej strony chcą nałożyć najwyższą karę na Arturo bo tego na ale wyrzucili z drużyny i mają teraz do niego pretensje że walnął focha a z drugiej strony Messi robi co chce mówi co chcę gdy trener chcę go zmienić ma w to wyje....nie a i tak dalej głaszczą go po główce. Śmiech na sali...

Terminatorxx | 01.08.2020 19:58

Ale o czym wy w ogóle mówicie? Zawodnik ma ważny kontrakt, a on urządził sobie przedszkole,bo klub go wytransferował? Mógł nie zgadzać się na transfer i walczyć o skład. Należy się za to surowa kara i nieważne jaki jest zarząd. Dla mnie zachowania na poziomie dziecka z piaskownicy.

semprealex | 01.08.2020 20:19

W Juventusie nauczą go Lo Stilo Juve. Będzie chodził jak w zegarkuprimeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy