REKLAMA
REKLAMA

Media: David Silva w poniedziałek podpisze umowę z Lazio

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  08.08.2020 13:05
Media: David Silva w poniedziałek podpisze umowę z Lazio

David Silva  |  fot. Stefan Constantin / SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Włoskie media donoszą, że od poniedziałku nowym zawodnikiem SS Lazio zostanie David Silva. Hiszpan do ekipy z Wiecznego Miasta ma trafić na zasadzie wolnego transferu.

Tego lata wygasa kontrakt z Davida Silvy z klubem z Etihad Stadium, który już wiadomo, że nie zostanie przedłużony. Tymczasem włoskie media donoszą na swoich łamach, że były reprezentant Hiszpanii ma parafować trzyletnią umowę z Lazio.

Warto odnotować, że 34-latek miał też propozycję z jednego z klubów MLS, a konkretnie Interu Miami, ale ojciec zawodnika zdążył już potwierdzić, że David Silva jest zdecydowany na spróbowanie swoich sił w Serie A.

Informację o tym, że Hiszpan może związać się z Lazio, pojawiły się na łamach Corriere dello Sport, SportItalia, czy Sky Sport Italia. Ostatni element układanki związany był z wywalczeniem awansu rzymian do Ligi Mistrzów, dzięki czemu Lazio zapewniło sobie solidny zastrzyk gotówki.

David Silva w Man City był od 2010 roku. Kontrakt zawodnika z przedstawicielem Premier League wygasa wraz z końcem sezonu 2019/2020 w Lidze Mistrzów.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

NickyButt | 08.08.2020 17:00

Szkoda, myślałem że wróci do Valencii. Chociaż wciąż jest szansa, w końcu Joaquin jest 5 lat starszy a dalej gra na dobrym poziomie.

redsik | 08.08.2020 17:18

fajnie że Lazio się zbroi bo lubię tą drużynę, Silva podniesie jakość tej ekipy.

BOYSSAN | 08.08.2020 18:50

Wielkie brawa dla Lazio za ten transferprimeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy