REKLAMA
REKLAMA

Arda Turan straci 87 procent zarobków

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Football Espana  |  08.08.2020 15:39
Arda Turan straci 87 procent zarobków

Arda Turan  |  fot. Abaca / Hepta / SPORTPICTURES

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Przenosiny z FC Barcelona do Galatasaray mają uderzyć w portfel Ardy Turana. Jak donosi Marca, turecki zawodnik będzie zarabiać 87 procent mniej niż w klubie na Camp Nou.

Występując w stolicy Katalonii Arda Turan otrzymywał 7 milionów euro na sezon. Teraz, po powrocie do ojczyzny, 33-latek nie zobaczy już podobnych pieniędzy. W Galatasaray ma zarabiać 466 tys. euro na rok.

Turan i jego problemy z prawem


Turan grał na wypożyczeniu w Basaksehirze, ale na początku tego roku zostało ono przerwane i gracz wrócił do Barcelony. Nie uczestniczył jednak w treningach pierwszego zespołu, mimo że jego kontrakt był ważny do 30 czerwca.

33-latek miał w ostatnim czasie problemy poza boiskiem i usłyszał nawet wyrok pozbawienia wolności, zasądzony przez turecki sąd. Otrzymał go w zawieszeniu na pięć lat.

Ponadto jesienią zeszłego roku Basaksehir ukarał go grzywną w wysokości 370 tys. euro za niesportowe zachowanie poza boiskiem. To m.in. dlatego Turcy zrezygnowali z jego usług i odesłali go do Barcelony. Mimo burzliwej przeszłości Turan znalazł zatrudnienie w Galatasaray, gdzie będzie występować w nadchodzącym sezonie.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
21.09 16:33