REKLAMA
REKLAMA

Real Betis sprowadzi Claudio Bravo?

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Football Espana  |  08.08.2020 15:42
Real Betis sprowadzi Claudio Bravo?

La Liga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Jak donoszą hiszpańskie media, Real Betis poważnie rozważa zakontraktowanie bramkarza Claudio Bravo. Będzie on dostępny za darmo, po tym jak wygaśnie jego umowa z Manchesterem City.

Przygoda Chilijczyka z angielskim klubem po czterech latach dobiega końca. Strony nie rozmawiają nawet o przedłużeniu umowy. Bravo zostanie wraz z końcem sierpnia wolnym graczem.

Pellegrini zwolennikiem Bravo


Skorzystać chcą z tego działacze Betisu. Zwolennikiem sprowadzenia tego bramkarza jest zwłaszcza szkoleniowiec Manuel Pellegrini, który przejął niedawno stery w Andaluzji.

Bravo zna dobrze hiszpańską La Liga. Występował tam w Realu Sociedad i Barcelonie. Do Manchesteru City przeniósł się w 2016 roku.

Betis szuka wzmocnień


Real Betis łączono wcześniej z bramkarzem Crystal Palace, Vicente Guaitą. Media donoszą jednak, że to Bravo jest numerem jeden trenera i działaczy hiszpańskiego klubu.

Działacze z Sewilli usilnie szukają wzmocnień przed nowym sezonem La Liga. Miniony sezon ligowy zakończył się dla nich niepowodzeniem. Betis zajął dopiero piętnastą lokatę w tabeli.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy