REKLAMA
REKLAMA

Parejo i Coquelin zasilą Villarreal. Transferowa okazja

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Marca  |  10.08.2020 12:14
Parejo i Coquelin zasilą Villarreal. Transferowa okazja

La Liga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dani Parejo i Francis Coquelin jeszcze w tym tygodniu powinni zostać nowymi zawodnikami Villarreal. Żółte Łodzie Podwodne miały już dojść w tej sprawie do porozumienia z przedstawicielami Valencii, w której zawodnicy występowali do tej pory. Sami piłkarze również mieli ustalić z klubem z El Madrigal warunki indywidualnych kontraktów.

Villarreal skorzysta z okazji


Wszystko wskazuje na to, że Villarreal pozyska obu zawodników na bardzo atrakcyjnych warunkach. Kwota transferu obu zawodników ma nie przekroczyć 20 milionów euro, podczas gdy dziennik AS informuje, że jest ona bliższa nawet 10 milionom euro. Nie ma wątpliwości, że jest transferowa okazja. Jest to związane z faktem, że Valencia znacząco chce obniżyć budżet płacowy na najbliższy sezon, co sprawia, że jest zmuszona do pozbycia się kilku najlepiej zarabiających zawodników.

Parejo i Coquelin w Villarreal mają zachować swoje wynagrodzenia, a podpisane kontrakty mają obowiązywać odpowiednio przez trzy i cztery lata.

Finalizacja transferu w tym tygodniu


Obaj zawodnicy w poniedziałek zameldowali się w Paternie, gdzie mają przejść zorganizowane przez Valencię badania medyczne, ale niewykluczone, że będzie to ich ostatnia aktywność w klubie Estadio Mestalla. Parejo miał już nawet zostać poinformowany, że nie weźmie udziału w pierwszych zajęciach zespołu, które odbędą się w środę. Tego samego dnia przygotowania do nowego sezonu rozpocznie Villarreal i niewykluczone, że obaj zawodnicy pojawią się na treningu zespołu prowadzonego przez Unaia Emery'ego.

Kolejne wzmocnienia Villarreal


Sprowadzenie Coquelina i Parejo nie będzie jedynym wzmocnieniem drużyny z El Madrigal. W nadchodzącym sezonie drużynę Villarreal reprezentować ma również utalentowany Japończyk Takefusa Kubo, który zostanie wypożyczony z Realu Madryt.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

Jark4 | 10.08.2020 14:06

Czuję walkę o utrzymanie w nadchodzącym sezonie.

A Villareal gratuluję, szczególnie Coquelina.

xxBANGxx | 10.08.2020 15:47


Źle się dzieje w tym klubie skoro robią wyprzedaż za pół ceny.
Najpierw Ferran Torres, teraz Parejo i Coquelin. Dokąd zmierza Valencia CF?

JohnyKozak123 | 10.08.2020 20:23

Proste: najpierw zrobi się wyprzedaż zawodników a potem klub-wydmuchę się opchnie. Powiem szczerze, że się dziwię, dlaczego szejkowie tak uparli się na ligę angielską. W Hiszpanii czy Włoszech są kluby z kibicami i historią, które tylko trzeba dofinansować aby zaistnieć w Europie. Roma, Lazio, Milan, Fiorentina, Parma, Valencia, Sevilla, Betis to kluby z którymi można się bić o LM. W Anglii kandydatów do top4 jest co najmniej 6 a te barany chcieli kupić Newcastle, gdzie w Hiszpanii tylko pierwsza 3 jest stała a we Włoszech do tego roku tylko top1 stały.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy