REKLAMA
REKLAMA

Atletico wraca do treningów! Jutro wyjazd do Lizbony

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Atletico Madryt  |  10.08.2020 14:12
Atletico wraca do treningów! Jutro wyjazd do Lizbony

Alvaro Morata  |  fot.Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Zespół Atletico Madryt otrzymał zielone światło na powrót do treningów, po tym jak przeprowadzone w niedzielę kolejne testy na zakażenie koronawirusem u zawodników i członków sztabu szkoleniowego zespoły dały wyniki negatywne. Tym samym ćwierćfinałowe spotkanie Ligi Mistrzów z RB Lipsk nie jest zagrożone.

Dwa przypadki koronawirusa w Atletico


Przez kilkanaście ostatnich godzin kibice Atletico żyli w niepewności, po tym jak przeprowadzone z zgodnie z protokołem UEFA badania w zespole dały dwa pozytywne przypadki. Początkowo klub nie zdecydował się ujawnienie personaliów tych osób, choć hiszpańskie media informowały, że pozytywne wyniki uzyskali dwaj zawodnicy drużyny prowadzonej przez Diego Simeone.

Klub poinformował jedynie, że w niedzielę wieczorem pozostali piłkarze oraz członkowie sztabu szkoleniowego przeszli nowe testy PCR. W poniedziałek Atletico Madryt wystosowało kolejny komunikat, w którym poinformował, że wyniki u wszystkich przebadanych osób były ujemne.

Klub z Estadio Metropolitano otrzymał również zgodę od służb medycznych na ujawnienie personaliów zawodników, u których badania dały wyniki pozytywne. Są nimi Angel Correa i Sime Vrsaljko. Obaj nie wykazują żadnych objawów i pozostają w domu.

Powrót do treningów i wyjazd do Lizbony


Dziś po południu podopieczni Diego Simeone wrócą do treningów, natomiast na wtorek zaplanowano wyjazd do stolicy Portugalii, gdzie rozegrane zostaną decydujące spotkania Ligi Mistrzów w ramach turnieju Final Eight. Atletico o awans do półfinału powalczy z RB Lipsk.

Atletico poinformowało, że oprócz 21 zawodników pierwszego zespołu, do Lizbony udadzą się również piłkarze klubowej akademii - Alex Dos Santos, Manu Sanchez, Riquelme i Toni Moya.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco