REKLAMA
REKLAMA

Villarreal chce kolejnego zawodnika Valencii

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Cadena Cope  |  11.08.2020 19:06
Villarreal chce kolejnego zawodnika Valencii

La Liga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dani Parejo i Francis Coquelin prawdopodobnie nie będą jedynymi zawodnikami, którzy podczas letniego okna transferowego zamienią Valencię na Villarreal. Szkoleniowiec Żółtych Łodzi Podwodnych, Unai Emery, chce wykorzystać trudną sytuację klubu z Estadio Mestalla i sprowadzić do swojego zespołu także Gabriela Paulistę.

Niewykluczone, że jeszcze we wtorek Villarreal oficjalnie poinformuje o pozyskaniu Francisa Coquelina, który na El Madrigal ma trafić za zaledwie osiem milionów euro. Zawodnikiem Żółtych Łodzi Podwodnych zostanie również Dani Parejo, który ma dołączyć do drużyny Unaia Emery'ego na zasadzie wolnego transferu. Czteroletni kontrakt jest już gotowy do podpisania.

Rozbiór Valencii trwa


Według Cadena Cope kolejnym piłkarzem Valencii, który może obrać ten sam kierunek jest Gabriel Paulista. Brazylijskiego obrońcę w swojej drużyny widzi nowy szkoleniowiec Villarreal i rozmowy w tej sprawie miały się już rozpocząć. Przedstawiona w tej sprawie oferta ma opiewać na mniej niż osiem milionów euro.

Sam piłkarz jest gotowy rozważyć przenosiny do Villarreal pod warunkiem otrzymania kilkuletniego kontraktu, który zapewni mu podobne wynagrodzenia do tego, które ma obecnie w Valencii.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

kubaFR | 11.08.2020 21:49

Juz tam grał przed Arsenalem. Pewnie chętny jest na przenosinyprimeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy