REKLAMA
REKLAMA

Higuain na radarze czterech klubów Premier League

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Corriere dello Sport  |  28.08.2020 22:50
Higuain na radarze czterech klubów Premier League

Gonzalo Higuain  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Gonzalo Higuain tego lata rozstanie się z Juventusem, co obwieścił już trener teamu z Piemontu. Wiele wskazuje na to, że Argentyńczyk swoją karierę kontynuować będzie w Premier League, co sugeruje Corriere dello Sport.

Gonzalo Higuain ma co prawda jeszcze przez rok ważną umowę z aktualnymi mistrzami Serie A. Andrea Pirlo nie widzi jednak argentyńskiego zawodnika w budowanym przez siebie zespole, co sprawia, że doświadczony napastnik może sobie szukać nowego pracodawcy.

Koniec pewnego etapu, idzie nowe


Włoscy dziennikarze dają do zrozumienia, że Higuain może wrócić do Anglii, gdzie w przeszłości grał już, gdy bronił barw Chelsea. Najnowsze doniesienia w sprawie przyszłości piłkarza wskazują, że chętne na jego usługi są: Aston Villa, Fulham West Ham United, czy Newcastle United.

Przypomnijmy, że 32-latek trafił do ekipy z Turynu z SSC Napoli. W czasie swojego pobytu w Juve zawodnik był dwukrotnie wypożyczany. Najpierw do ekipy ze stolicy Anglii, a później do AC Milanu.

Higuain w szeregach Starej Damy zaliczył łącznie 149 meczów, w których zdobył 66 bramek.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

Stryjo | 28.08.2020 23:00

Na pewno będzie chciał przejść do PL po tym jak to wspaniale mu poszło w Chelsea :D Pewnie ma super wspomnienia z tego okresu.

andi | 29.08.2020 09:32

Jemu od dłuższego czasu nigdzie nie idzie. Największa wtopa Juve od niepamiętnych czasów. Strasznie przepłacony (transfer i wynagrodzenie).  

Luczywo | 29.08.2020 14:26

Glupie majaczenie, ze to wtopa.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy