REKLAMA
REKLAMA

Madia: Agent Bale'a przeprowadzi rozmowy z Perezem

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Espana  |  02.09.2020 10:36
Madia: Agent Balea przeprowadzi rozmowy z Perezem

Gareth Bale  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Gareth Bale i jego przyszłość wciąż nie zostały rozstrzygnięte. Tymczasem najnowsze informacje środków masowego przekazu wskazują, że agent zawodnika Jonathan Barnett jest gotowy na przeprowadzenie rozmów z prezydentem Realu Madryt Fiorentino Perezem na temat przyszłości Walijczyka.

Gareth Bale ma kontrakt ważny z klubem z ze stolicy Hiszpanii do 2022 roku. Chociaż Zinedine Zidane dał do zrozumienia, że nie widzi miejsca w składzie swojej drużyny dla reprezentanta Walii, to Bale oraz jego agent konsekwentnie deklarowali zamiar pozostania w Realu do końca umowy.

Niedoszły transfer do ligi chińskiej


Przypomnijmy, że walijski zawodnik przed startem kampanii 2019/2020 był bliski transferu do jednego z klubów z Chin. W ostatniej chwili weto nad finalizacją transakcji postawił sternik Realu, więc ostatecznie Bale nie zmienił klubu.

Chętne na transfer z udziałem piłkarza było chińskie Jiangsu Suning, które nie miało jednak zamiar płacić klauzuli odstępnego za zawodnika. Warto jednak podkreślić, że przedstawiciele Chinese Super League ustalili warunki indywidualnej umowy z zawodnikiem.

Bale wypadł z łask trenera Zidane'a


W trakcie kampanii 2019/2020 walijski zawodnik rozegrał 20 meczów, w których strzelił trzy gole, notując też dwie asysty. Bale do Realu trafił w 2013 roku z Tottenhamu Hotspur za ponad 100 milionów euro.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco