REKLAMA
REKLAMA

Kolejne kluby chcą skrzydłowego West Hamu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  03.09.2020 16:42
Kolejne kluby chcą skrzydłowego West Hamu

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Aston Villa i Fulham włączyły się do wyścigu o pozyskanie skrzydłowego West Hamu United, Grady'ego Diangany. Do tej pory 22-latek był łączony przede wszystkim z West Bromwich Albion, które miało nawet dojść do porozumienia z Młotami w sprawie warunków definitywnego transferu.

W środę brytyjskie media poinformowały, że Diangana przeniesie się do West Bromwich Albion za 18 milionów funtów. Zawodnik, który w zespole z The Hawthorns występował już w ostatnim sezonie na zasadzie wypożyczenia, otrzymał również pozwolenie na prowadzenie rozmów na temat indywidualnego transferu.

West Bromwich Albion pozostaje faworytem do sprowadzenia zawodnika, ale jak informuje Sky Sports, do rywalizacji w ostatniej chwili przystąpiły również drużyny Aston Villi i Fulham.

Dobry sezon w Championship


Diangana w ostatnim sezonie rozegrał w barwach WBA 30 spotkań na boiskach Championship, zdobywając osiem bramek i notując siedem asyst. Tym samym znacząco przyczynił się do awansu zespołu do Premier League

22-latek, który jest wychowankiem West Hamu United, na swoim koncie ma również 17 występów w najwyższej klasie rozgrywkowej.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco