REKLAMA
REKLAMA

WBA wykupiło Dianganę

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  04.09.2020 23:22
WBA wykupiło Dianganę

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Utalentowany skrzydłowy Grady Diangana będzie kontynuował swoją karierę w West Browmich Albion. Klub z The Hawthorns sfinalizował w piątek definitywny transfer 22-letniego piłkarza West Hamu United, którym zainteresowani byli również przedstawiciele Fulham i Aston Villi.

Diangana w zespole West Bromwich Albion występował już w poprzednim sezonie na zasadzie wypożyczenia. W 30 rozegranych spotkaniach zdobył osiem bramek i zanotował siedem asyst, przyczyniając się do powrotu Baggies do Premier League.

Reprezentant angielskiej młodzieżówki jest wychowankiem West Ham United i nie ukrywa, że odczuwał smutek odchodząc z klubu, w którym występował od dziecka. - West Ham był wszystkim, co znałem przed ostatnim sezonem. Jestem pewien, że ludzie zrozumieją, że odchodząc czułem smutek - powiedział Diangana.

- Ale przychodząc tutaj po tym sezonie, którego doświadczyliśmy, nie było żadnych nerwów związanych z odejściem. Znając menedżera i zawodników, a także uczucia jakie żywię do klubu, byłem po prostu podekscytowany - mówił utalentowany zawodnik.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy