REKLAMA
REKLAMA

Koulibaly w Man City? Decydujący moment

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sport Italia  |  05.09.2020 12:39
Koulibaly w Man City? Decydujący moment

Kalidou Koulibaly  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Manchester City jest coraz bliżej porozumienia z Napoli w sprawie transferu Kalidou Koulibaly'ego. Przedstawiciele klubu z Premier League przedstawili podobno kolejną, opiewającą na 70 milionów euro plus bonusy, ofertę w sprawie transferu senegalskiego obrońcy.

Według informacji Sky Sport Italia, negocjacje w tej sprawie osiągnęły kluczowy moment i wszystko wskazuje na to, że obu klubom uda się osiągnąć porozumienie.

Poprzednia oferta Manchesteru City, który proponował 65 milionów euro plus bonusy została odrzucona, ale prezydent Napoli Aurelio De Laurentiis miał wyrażać gotowość do sprzedaży piłkarza nieco poniżej 80 milionów euro, które początkowo Napoli oczekiwało swojego piłkarza.

Według włoskich mediów, negocjacje w sprawie transferu są na dobrej drodze do porozumienia, które może zamknąć się w kwocie 68-70 milionów euro w gotówce plus kolejnych 5-7 miliona euro w bonusach.

29-latek jest jednym z głównych celów transferowych menedżera Manchesteru City Josepa Guardioli, który chce wzmocnić defensywę swojej drużyny przed rozpoczęciem nowego sezonu. Ostatnie dni zdominowane zostały doniesieniami o możliwych przenosinach Lionela Messiego na Etihad Stadium, ale po piątkowej decyzji Argentyńczyka o pozostaniu w Barcelonie, przedstawiciele angielskiego klubu mogą skupić się teraz na działaniach mających na celu sfinalizowanie transferu Koulibaly'ego.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy