REKLAMA
REKLAMA

Zanetti: Nigdy nie podjęliśmy rozmów z Messim

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: TycSports  |  08.09.2020 12:25
Zanetti: Nigdy nie podjęliśmy rozmów z Messim

Lionel Messi  |  fot. Fatih Aktas / Anadolu Agency/ Hepta / Sport P

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Inter Mediolan nigdy nie prowadził rozmów w sprawie pozyskania Leo Messiego, obwieścił w jednym ze swoich ostatnich wywiadów wiceprezydent Interu Mediolan – Javier Zanetti. Reprezentant Argentyny, gdy głośno było w mediach o jego ewentualnej zmianie barw klubowych, był łączony z przeprowadzką do teamu ze stolicy Lombardii.

Inter Mediolan nie tylko nie podjął rozmów w sprawie pozyskania Argentyńczyka Messiego, ale także FC Barcelona nie zgłosiła się do klubu z Lombardii w sprawie pozyskania Lautaro Martineza, o czym spekulowały media. Wyraźnie taki przekaz przedstawił działacz Nerazzurrich.

Zanetti twierdzi, że pomimo intensywnych spekulacji, Inter nigdy nie prowadził rozmów transferowych ws. wymienionych wyżej kwestii. 47-latek nie jest też zaskoczony, że jego rodak ostatecznie pozostanie na sezon 2020/2021 w szeregach Blaugrany.

- Nie byliśmy w stanie złożyć oferty Messiemu - powiedział Zanetti w rozmowie z TyC Sports.

- Nasze zasady opierają się na tym, że aby kogoś pozyskać, musimy kogoś sprzedać – musimy przestrzegać finansowego fair play. Tym samym nie było sensu siadać do rozmów z Messim - kontynuował wiceprezydent Interu.

Zanetti: Messi zawsze powtarzał, że Barcelona to jego dom


- Messi zawsze powtarzał, że Barcelona to jego dom, jego rodzina, a widząc, jak się skończyła cała historia, myślę, że dobrze się stało - powiedział Zanetti.

Podczas gdy Messi w najbliższym czasie nie zamieni życia w Barcelonie na to w Interze, Zanetti twierdzi, że Lautaro nie będzie zmierzał w przeciwnym kierunku.

- W tej chwili nie ma żadnych negocjacji między Interem a Barceloną - powiedział działacz mediolańskiego klubu.

- Jesteśmy szczęśliwi z tego, że Lautaro jest z nami, a sam zawodnik jest zadowolony, że jest w Interze. On jest świadomy tego, że jest w świetnym klubie, a dzięki trenerowi Antonio Conte może się cały czas rozwijać - dodał Zanetti.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco