Podział oczek na Estadio Municipal de Ipurua

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  12.09.2020 17:57

Damian Kądzior  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Gracze SD Eibar (w ramach potyczki Primera Division) zremisowali z piłkarzami Celty Vigo 0:0. Damian Kądzior (Eibar) pojawił się na placu gry w 61. minucie.

Co działo się w tym spotkaniu? Już w trzeciej minucie szansę miał Leon, ale uderzył ponad poprzeczką. Siedem minut potem bramkarz Eibar poradził sobie z próbą Nolito i goście mieli tylko rzut rożny.

W 34. minucie znowu zrobiło się groźnie w polu karnym gospodarzy. Dobrej sytuacji nie wykorzystał jednak Mendez, któremu zabrakło nieco precyzji. W 50. minucie swoją okazję zmarnował Aidoo.

W 56. minucie na uderzenie zdecydował się Bigas. Jego próba także była niecelna i cały czas mieliśmy w tej potyczce bezbramkowy remis.

W 87. minucie drugi żółty kartonik, a w konsekwencji czerwony, otrzymał Pape Diop. Od tego momentu gospodarze musieli sobie radzić w dziesięciu.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i oba kluby zdobyły po jednym punkcie na inaugurację.

Zawodnicy Celty (w potyczkach ligowych) nie wygrali zatem na tym terenie już od 24 września 2017 roku.