REKLAMA
REKLAMA

Niejasna przyszłość Umtitiego. Nikt nie złożył ofert

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Football Espana  |  10.09.2020 18:14
Niejasna przyszłość Umtitiego. Nikt nie złożył ofert

Samuel Umtiti i Gareth Bale  |  fot. Anadolu Agency/Hepta/Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Niejasna pozostaje najbliższa przyszłość Samuela Umtitiego. Okazuje się bowiem, że FC Barcelona nie otrzymała jak dotąd żadnej oferty za tego zawodnika. Działacze chcieliby jednak go sprzedać z powodu wysokiej gaży, jaką pobiera.

Samuel Umtiti był zainfekowany koronawirusem, ale doszedł już do pełni zdrowia i przeprowadzone badania sugerują, że nikogo już nie zarazi. Nie oznacza to jednak końca zmartwień francuskiego defensora. W dalszym ciągu nie wie bowiem gdzie będzie grać. Nie czuje się on w każdym razie chciany na Camp Nou.

Barca liczy na transfer


Barcelona nie ukrywa bowiem tego, że najchętniej by go sprzedała. Zawodnik ten stracił miejsce w składzie i nie zanosi się na to, by miał je odzyskać. Gdy w 2018 roku podpisywał umowę, jego sytuacja była diametralnie inna. Tymczasem kontrakt obowiązuje go do lata 2023 roku.

Problem w tym, że Barcelona nie otrzymała jak dotąd żadnej oferty za Umtitiego. Zdaniem dziennika Sport działacze liczą jednak na to, że ulegnie to jeszcze zmianie i Francuz zostanie koniec końców wytransferowany.

Problemy zdrowotne Umtitiego


Umtiti nie wróci w najbliższym czasie do treningów z pierwszym zespołem Barcelony, gdyż zmaga się nadal z urazem kolana. To właśnie wspomniane problemy zdrowotne sprawiły, że stracił on na znaczeniu w kadrze Barcelony.

26-latek trafił na Camp Nou w 2016 roku z Olympique Lyon. Ma na swoim koncie 31 meczów w reprezentacji.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Konradosmen | 11.09.2020 00:16

to jest juz problem paru klubów płacenie gigantycznej tygodniówki... potem  piłkarz sie okazuje nie wypałem, ale nikt go wtedy nie chce kupić bo nie stać ich na podobną dla piłkarza tygodniówkę. a sam piłkarz woli grzać ławe za wielką kase  niz miec ambicje i grać ale za duzo mniejsze pieniądze,, np Bale 650 tys euro tygodniowo i co będzie grzał kolejny sezon ławke ale za taką kase...primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy